Współpraca z trenerem biegowym

Karty podstawowe

Drodzy Biegacze i nie tylko!

Chcielibyśmy poznać Wasze preferencje odnośnie współpracy z trenerem biegowym, który mógłby

  • rozpisać indywidualny, dostosowany do zawodnika plan treningowy
  • ocenić naszą technikę biegową
  • doradzić w zakresie bezpiecznego biegania i profilaktyki kontuzji
  • pokazać zestawy ćwiczeń do samodzielnego wykonywania

Treningami dla młodzieży będzie się zajmował Krzysztof Szymborski z Agencji Projekt Igrzyska, który już prowadzi zajęcia dla kilkorga młodych zawodników oraz co tydzień zapewnia nam ćwiczenia na hali sportowej.

Dla dorosłych proponujemy treningi z Dariuszem Wieczorkiem - doświadczonym trenerem i zawodnikiem, który wkrótce będzie obchodził 35-cio lecie swojej kariery biegowej, a w ubiegłą niedzielę, w wieku 48 lat wygrał przełajowy półmaraton w Legionowie z czasem 1:19. Sam w karierze zawodniczej osiągnął 29:35 na 10km, 1:04:41 w półmaratonie i 02:17:04 w maratonie. Wśród osiągnięć trenerskich warto wymienić mistrzostwo świata w canicrossingu (bardzo szybkich biegach z psami) osiągnięte przez naszego klubowego kolegę Huberta Kiljana oraz przygotowanie polskiej pięcioboistki Anny Maliszewskiej do występu na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro i 2 lata wcześniej do drużynowego mistrzostwa świata.

Wiąże się to z kosztami, na które są pewne fundusze, ale też chcielibyśmy wiedzieć ile osób i w jakim zakresie byłoby zainteresowanych. Treningi będą wiązały się z dopłatą własnych środków, ale w jakim zakresie będziemy mogli powiedzieć dopiero gdy zbierze się grupa.

Prosimy o zaznaczenie swoich preferencji w ankiecie lub dodanie własnych propozycji, które być może okażą się lepszymi pomysłami od tych, które aktualnie mamy.

Treningi z Darkiem odbywałyby się prawdopodobnie na stadionie w Legionowie w środy o 18:30, bo tam najlepiej zrobić to w grupie jednocześnie dając indywidualne zadania prędkościowe.

Osoby, które są zdecydowane na rozpoczęcie współpracy prosimy o wysłanie maila na adres admin@wieliszew-heron-team.pl wpisując w temacie "Współpraca z trenerem" i podając krótko cel jaki chcielibyście osiągnąć.

 

Jeden trening w tygodniu z trenerem i rozpiska planu na tydzień
70% (7 głosów)
Plebiscyt na wybór trenera dla dorosłych. Nie każdy chce współpracować z p.Wieczorkiem. (wpisane)
10% (1 głos)
Tylko rozpiska planu treningowego z tygodnia na tydzień
10% (1 głos)
Tylko trening z trenerem raz w tygodniu
10% (1 głos)
Jeden trening w miesiącu i rozpiska planu na miesiąc (wpisane)
10% (1 głos)
Razem głosów: 10