Deklaracja startowa na 2017

Drodzy zawodnicy!

Prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji startowej w terminie do 31 stycznia 2017. Od tego zależy czy będziemy mogli przyznać Wam dofinansowanie na starty lub inne potrzeby, które określicie w formularzu. Postarajcie się podać dokładną kwotę, którą chcielibyście otrzymać, choć oczywiście gwarancji być nie może obecnie, że każda osoba otrzyma dofinansowanie w 100%.

Przypominamy też o konieczności zapłacenia składki członkowskiej do 28 lutego 2017 na konto stowarzyszenia EMKA podane na spotkaniu organizacyjnym.

Deklaracja startowa dotyczy osób które wypełniły i podpisały deklarację członkowską, a więc jeżeli nie wypełniliście jej jeszcze, to trzeba od tego zacząć.

Proszę wpisać listę planowanych startów w zawodach na rok 2017 do których chcielibyście dofinansowania. Każdy start musi być później udokumentowany fakturą.
Proszę podać liczbę startów, za które chcielibyście dofinansowanie w 2017 roku.
Proszę podać zapotrzebowanie na innego rodzaju dofinansowanie. Każdy tego typu wydatek musi być później udokumentowany fakturą aby otrzymać zwrot.
Proszę podać możliwie dokładną kwotę dofinansowania.
Adres e-mail podajemy jeżeli jeszcze nie mamy konta w systemie. Jeżeli mamy konto, to przed złożeniem deklaracji logujemy się. Konto zakłada administrator, do którego należy napisać na adres admin@wieliszew-heron-team.pl.